رفتن به نوشته‌ها

درباره من

من هم زمانی کودک بودم، آرزوهای کوچکی را با خود حمل می‌کردم. تنها قابی که در نگاهم به عنوان ارزش شناخته می‌شد، خانواده بود. وقتی کمک کوچکی به عزیزانم می‌رسانم، خودم را عمیقا می‌ستودم. مانند دیگران دلم می‌خواست هرچه در عالم بود از آن ما شود.

سال‌‌ها گذشت که یه آن خود را در یک سفر طولانی مشاهده کردم. از همان ابتدا سکوت را می‌پسندیدم و بیشتر قلم به دست می‌گرفتم و نوشتن را آغاز می‌کردم.

البته گاهی اوقات خودم نیز نمی‌دانستم دقیقا چه می‌خواهم بنویسم…اما ریل قطار افکارم که راه می‌افتاد، هیچ دلش نمی‌خواست ایستگاهی او را متوقف کند. همه مسیر زندگی را به تقدیر خدا سپرده‌ام. در حقیقت برایم تفاوت نداشت که چه اتفاقی می‌خواهد بیفتد.

می‌دانم درست نیست، اما حقیقت بود. آخر هنوز خود را پیدا نکرده بودم.

دانشگاه‌ بین المللی امام رضا (ع) به من توفیق داد که رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار را با موفقیت سپری کنم.

تاکنون در جایگاه‌های مختلفی فعالیت داشته‌ام.
دلم می‌خواست هرکجا هستم، بهترین احوال را بسازم. حتی گاهی با سکوت تدبیرانه!

شاید شعار بنظر آید! اما حقیقتی است که آغوش افکار من را سال‌هاست در برگرفته.

اکنون در خانواده‌ بزرگ آخرین خبر زندگی می‌کنم. آوات‌هوم و DM360 دو برندی است که با آن بزرگ شده ام و حس خوب را به من بخشیده اند.

باید بگویم عمیقا با سئو احساس خوشبختی می‌کنم. نمی‌توانم خود را متخصص بدانم! زیرا که هر روز بیشتر از روز قبل به دانش آموخته‌هایم افزوده می‌شود.

هنوز درک‌های زیادی است که نمی‌دانم. چه از زندگی و عشق…

چه از کار و نویسندگی…

اما احوال خود رو خوب می‌شناسم… که عاشق خانواده‌ام هستم… که سختی کار را دوست دارم… که مشکلاتم را پذیرفته‌ام… که بلدم هنوز عمیقا بخندم و به وعده‌هایم عمل کنم.

مشکلات بسیاری در جهانم حاکم است که گاهی عمیقا آغوش نفس‌هایم را تنگ می‌کند اما به آن‌ها بها نمی‌دهم.

دلم می‌خواهد سالها بنشینم و عمیقا بیندیشم به مسیرهای بسیاری که طی نکرده‌ام و منتظرم نشسته‌اند و در عرض چند دقیقه به تمامی مسیرها و اهدافم برسم.

می‌خواهم از شما کمک بگیرم!

بیایید جایگاهی در اندیشه‌های خود را برای همه بگشایید و بپذیرید اشتباه بودن، تفاوت‌هایی که بی نقص بودن را به رخ روزگار می‌کشد. بیایید شباهت‌هارا بپذیرید و دوست بداریم هر نظری که برای آن زمان صرف شده است.
آرزوهای خود را نادیده نگیرید. برای منحصر به فرد بودن خود تلاش کنید و نیروی خالص درونی خود را فریاد زنید.

راستی جنان هستم!